16.12.2020

Aniołowa Aukcja Charytatywna
Drodzy, już w piątek, 18.12 w godzinach 10:00-14:00 będziecie mogli w Radio Katowice licytować CUDA. Świąteczne CUDA, które poza tym, że same w sobie są wyjątkowe, będą pięknym prezentem, to jeszcze POMOGĄ nam tworzyć i działać jako Dom Aniołów Stróżów. W zeszłym roku akcja przeszła nasze oczekiwania, w tym roku możemy to powtórzyć! Ba! Pobijmy rekord.
Razem możemy więcej. Dzielenie się dobrem jest piękne. Czas świąt wyjątkowo temu sprzyja! Przekazujcie dalej, zapraszajcie ludzi, których znacie, bądźcie z nami! W trakcie naszej Aniołowej Audycji możecie zadzwonić do Radia i zadeklarować wpłatę na nasze konto lub wziąć udział w licytacji pięknych przedmiotów. My w podziękowaniu prześlemy do Was niespodziankę – ręcznie wykonaną przez dzieci oraz naszych wolontariuszy!
Dzwońcie pod numery: 32 205 10 22 oraz 515 297 458
Do usłyszenia!
Będziemy się jeszcze przypominać.
Tymczasem przesyłam listę CUDÓW do licytacji:
1. Przepiękna, ręcznie robiona szopka Bożonarodzeniowa. Zachwyca kolorystyką i detalami. Wyposażona w zestaw 17 ręcznie malowanych figur, 13 sztuk dodatków do stajenki wprowadzających niezwykły, realistyczny klimat
wymiary: 69 cm x 45 cm x 50 cm. 

Cena wywoławcza: 500 zł  – wartość ok 2000zł

2. Delikatna, ręcznie robiona szopka drewniana. Doskonale uzupełni każde świąteczne wnętrze i podkreśli wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. 

wymiary: 52 cm x 29cm x 23 cm.

Cena wywoławcza: 200 zł

3. Zestaw powieści grozy, znanego i cenionego Jakuba Bielawskiego oraz podążającego jego śladem debiutanta Konrada Możdżenia.

Cena wywoławcza: 100 zł

  • Książka “ Chodź ze mną” autorstwa Konrada Możdżenia z autografem. 

“ „Chodź ze mną” to debiutancka powieść wrocławskiego autora – Konrada Możdżenia, który otwiera przed Czytelnikami świat tajemnic, zapomnianych zbrodni i sił przejmujących władzę nad ludzką duszą i rozumem. Przedstawia rzeczywistość, w której historia przeplata się z teraźniejszością, a zdrowy rozsądek z szaleństwem. “  – lubimyczytac.pl

  • Książka “ Dunkel” autorstwa Jakuba Bielawskiego z autografem. 

“Niezwykłe jest to, jak Bielawski buduje swoje historie: nieśpiesznie tworzy gęsty, lepki nastrój i stopniowo wnika w umysł czytelnika, by wzbudzić w nim ukryte, wręcz atawistyczne lęki. Już Ćma była znakomita w budzeniu podskórnego niepokoju, i to na wiele dni po przeczytaniu. Dunkel zostanie w Was jeszcze dłużej. Polecam! “– Jakub Ćwiek kultura.onet.pl

4. Szklana figura Anioła, ręcznie wykonana i grawerowana w pracowni szkła Stanek Wichlińska Design. Zarówno wykonany specjalnie dla Stowarzyszenia Anioł jak i reszta dzieł pary artystów zostały stworzone “by ludzie czuli się wyjątkowo, w ważnych dla siebie miejscach…”. Zachęcamy do licytacji tego wyjątkowego projektu, który wzbogaci każde wnętrze nie tylko w Święta.

wysokości ok. 50 cm.

Cena wywoławcza: 300 zł

5. Duże serce z węgla. Autorski projekt pracowni Bro.kat z kolekcji klasyczne hochglance. Serce z węgla jest symbolem przemiany naszych dzieci węgla w diamenty, która odbywa się dzięki miłości i wsparciu. 

Cena wywoławcza: 200 zł 

Regulamin Aukcji znajdziesz tutaj:

Klauzula informacyjna dostępna jest tutaj.

Załącznik do aukcji dostępny tutaj.