06.12.2020

Aniołowe Mikołajki w czasie pandemii
Byliście grzeczni? Nasi podopieczni TAK! Dlatego odwiedził ich Mikołaj i obdarował prezentami! Wyjątkowo, w tym roku Aniołowe Mikołajki trwały kilka dni! Ekipa Mikołaja odwiedziła wszystkich, nikogo nie pominęła i o nikim nie zapomniała. Taki już jest ten nasz Aniołowy Mikołaj ❤
Nie musimy chyba dodawać, że radość i uśmiechy na twarzach dzieci są dla nas najlepszym prezentem! Szczególnie kiedy nasze kontakty aktualnie są mocno ograniczone przez obostrzenia, każda chwila spotkania ładuje nasze baterie.
Czas Świąt był w Aniołach zawsze szczególny! Robimy wszystko, by w tym roku nie było inaczej! Tym bardziej dziękujemy Wam, Drodzy Darczyńcy, za wsparcie. Ten dzień naładował nas na wszystkie kolejne! Pięknie jest dawać radość, szczególnie dzieciom!
Zwykle o tej porze w naszym Domu było inaczej. Świętowaliśmy wspólnie, było głośno, radośnie i bardzo świątecznie. Od pierwszych dni grudnia pachniało świętami i czuć było wyjątkową atmosferę. W tym roku dostosowujemy się do sytuacji, działamy w miarę możliwości najlepiej jak potrafimy i robimy wszystko co w naszej mocy, by być ❤
Korzystając z okazji, dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję! ❤ Rozgrzaliście nasze serce do czerwoności! DZIĘKUJEMY!

Dzięki Wam możemy robić między innymi to co widać na załączonych obrazkach – dawać radość! Szczególne podziękowania dla:

Węglokoks S.A. oraz TAURON Polska Energia za wsparcie mikołajkowe 🙂 W Mikołajowym rajdzie towarzyszyła nam również TVP Katowice. Było nam bardzo miło! Wspaniale jest czynić dobro!