06.11.2020

Decyzją Wojewody, z uwagi na obostrzenia sanitarne, od czwartku, 5 listopada do odwołania,  przeszliśmy na tryb pomocy zdalnej. Jak teraz wyglądają nasze działania?

Dbamy o to, by codziennie chociaż w tej formie spotkać się naszymi dzieciakami. Wspieramy, dostarczamy posiłki, każdego dnia angażujemy wolontariuszy do pomocy w nauce, odrabianiu zadań domowych. Odwiedzamy nasze dzieciaki – nawet jeżeli to tylko rozmowa przez okno lub na klatce schodowej… by chwilę pobyć razem, sprawdzić co słychać. Wszystko odbywa się zgodnie z wytycznymi. Spotykamy się na powietrzu, w grupach do 5 osób, zawsze zachowując dystans, w maseczkach. Z starszymi dzieciakami łączymy się online – wspólnie się uczymy czy odrabiamy lekcje. W takich momentach jak te Anioły są jeszcze bardziej potrzebne!

Przypominamy, że działa nasze Centrum Wspierania Rodzin przy ul. Gliwickiej 182 oraz biuro Stowarzyszenia w Katowicach przy ul. Andrzeja 12a. W razie pytań o obecną sytuację prosimy o kontakt z Dyrektorem Programu Merytorycznego Agnieszką Kuberą mail: akubera@anioly24.pl