12.02.2024

Udane ferie trudno opisać cyframi, bo przecież chodzi o niepoliczalną moc wrażeń i bogactwo nowych doświadczeń. Staraliśmy się, by ten czas był dla dzieci chwilą odpoczynku, radości i różnorodnych rozwijających je aktywności, ale przede wszystkim spędzony pod bezpiecznymi skrzydłami pedagogów i opiekunów.

  • 10 przedszkolaków zajrzało do Jamy Bazyliszka w Parku Rozrywki Legendia, co dostarczyło im mnóstwo frajdy, ale też wsparło niezbędny dla prawidłowego rozwoju dzieci trening umiejętności społecznych
  • 13 dzieci w młodszym wieku szkolnym bawiło się w parku trampolin. Wiemy z doświadczenia, że w dzisiejszych czasach niełatwo powiązać ruch z zabawą i oderwać głowy od smartfonów. Park trampolin jest w tym niezawodny. Wyszliśmy zmęczeni, a jednocześnie naładowani pozytywną energią!
  • 14 dzieci w starszym wieku szkolnym wyjdzie na seans filmowy w kinie. W tajemnicy zdradzimy Ci, że chociaż spieszy im się w dorosłość, uwielbiają oglądać bajki.
  • 24 dzieci z placówek podwórkowych skorzystało z vouchera do parku trampolin, bo dobrej i zdrowej zabawy nigdy dość!
  • 15 miłośników flory i fauny wybrało się egzotarium, by zgłębić swoją wiedzę o egzotycznych zwierzętach i roślinach.
  • 10 dzielnych pływaków skorzystało z dobrodziejstw aquaparku i wodnych atrakcji.
  • 11 dzieci było na wycieczce w Krakowie, by sprawdzić, czy Smok Wawelski nadal zieje ogniem.

i… zjedliśmy niezliczoną ilość pysznych lodów dzięki wsparciu zaprzyjaźnionej z Aniołami lodziarni Lodowato. Większość aktywności i wyjść w czasie ferii dla 86 dzieci z z naszych domów w Katowicach, Chorzowie i Sosnowcu mogliśmy sfinansować z pomocą firmy 3SOFT, która zebrała dla nas kwotę 2600 zł. Serdecznie za tą pomoc dziękujemy!

Link do galerii zdjęć z Anielskich Ferii 2024.