13.05.2020

W związku z ogłoszonym stanem epidemii koronawirusa i jego wpływem na codzienne życie lokalnych społeczności, Amazon wspiera działalność Domu Aniołów Stróżów. Darowizna Amazon zostanie przeznaczona na sfinansowanie kosztów opieki pedagogicznej i psychologicznej oraz wsparcia działań edukacyjnych, które prowadzimy dla naszych podopiecznych – dzieci, młodzieży i ich rodzin – w ramach akcji #pomagamyonline.

Przekazanie środków finansowych jest jednym z wielu działań podejmowanych przez Amazon, które mają na celu wspieranie pracowników, klientów i społeczności lokalnych.

#Biznespomaga. Dziękujemy Amzaon za okazane serce i dołączenie do firm i organizacji, które wspierają naszych podopiecznych w tym niełatwym czasie!

Przypomnijmy. Epidemia koronoawirusa spowodowała zawieszenie działań stacjonarnych Domu Aniołów Stróżów. Ze względów bezpieczeństwa nasza praca w całości przeniosła się do internetu, gdzie nasi pedagodzy i psycholodzy przygotowali specjalną ofertę codziennych zajęć, pomoc w lekcjach, pomoc psychologiczną,  uruchomiliśmy także telefoniczną linię wsparcia, dzięki czemu jesteśmy w stałym kontakcie z rodzinami, udzielając im pomocy w tym wyjątkowym czasie, a także inspirując, jak mogą go zagospodarować.

O naszych działaniach na bieżące informujemy w zakładce tutaj.