21.11.2022

Czy w Domu Aniołów Stróżów może zabraknąć w tym roku wspólnego lepienia pierogów, prezentów pod choinką czy barszczu na wigilijnym stole?

Jasio to 7-letni chłopiec, który od kilku lat jest pod opieką Domu Aniołów Stróżów. Tutaj pierwszy raz w życiu lepił pierogi z kapustą, zrobił piękny łańcuch na choinkę, a później przystroił z innymi dziećmi świąteczne drzewko. Każdego dnia w Domu Aniołów Stróżów pokazujemy Jasiowi i ponad 600 innym dzieciom, że jego świat może być bezpieczny i szczęśliwy.

A co by się stało, gdybyśmy byli zmuszeni powiedzieć Jasiowi, że w tym roku świąt nie będzie? To niestety jest możliwe, bo rzeczywistość, w której wszyscy się znaleźliśmy z powodu pandemii i sytuacji za naszą wschodnią granicą sprawiła, że dziś martwimy się czy nadal będziemy mogli pomagać dzieciom nie tylko w Święta, ale przez cały przyszły rok… Ogromne podwyżki kosztów życia i utrzymania dotknęły także nasz Dom. Dowiedz się więcej.

Dlatego prosimy o wsparcie finansowe nawet niewielką kwotą. Przekaż tyle, ile możesz, bo nawet 25 zł to dla nas już ogromna pomoc.

Pomóż >>