17.03.2024

Z radością ogłaszamy, że po raz 3. dziewczynki z grupy tanecznej A.C.O Crew, podopieczne Domu Aniołów w Chorzowie – Batorym, wystąpią w Spodku podczas Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami.

Dziewczynki regularnie biorą udział w zajęciach, trenują i występują pod czujnymi skrzydłami Pani Ani Gogolok, która ma wielkie serce i indywidualne podejście do każdej dziewczynki. Osiągają kolejne sukcesy, nie tylko na lokalnej, ale i ogólnopolskiej oraz międzynarodowej niwie. Każdy występ to dla nich ogromne emocje i satysfakcja, że regularne treningi przynoszą znów coś dobrego. Dadzą czadu!

To bardzo wzruszający moment, cieszymy się że widzowie tak ciepło przyjęli występ naszych podopiecznych. To doświadczenie, które na pewno dodało im skrzydeł. Chcemy, żeby dzieci doświadczyły normalnego procesu rozwoju, edukacji, wychowania w przyjaznych warunkach. Żeby zaznały ciepła, bezpieczeństwa, a jednocześnie miały doświadczenie, że są wartościowe.

– tak występy dziewczynek wspomina Monika Bajka, Prezes Domu Aniołów Stróżów.

Bądź z nami! Kup bilet – cegiełkę na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami i pomagaj z nami dzieciom! Zobacz, jak ponad 70 gwiazd kina, sportu, kabaretu i estrady gra w siatkówkę i koszykówkę po to, byśmy mogli zebrać fundusze na zapewnienie codziennej opieki maluchom z Domu Aniołów Stróżów.

Do zobaczenia!