10.06.2024

Miesiące przygotowań, prawie setka wolontariuszy, dokładnie 722 biegaczy i mnóstwo wsparcia od Partnerów Biegu sprawiło, że wczorajszego dnia odnieśliśmy ogromny sukces!

Tym sukcesem jest to, że stworzyliśmy pewnego rodzaju wspólnotę, która wzięła sobie za cel pomaganie dzieciom i aktywnie o niego walczy. Ogromnie nas cieszy, że nie tylko znajome nam twarze, ale i całkiem nowe pojawiły się wczoraj w Parku Kościuszki, bo to oznacza, że rośniemy w siłę.

Kolejnym triumfem jest frekwencja Biegu Wirtualnego, na tę chwilę jest zapisanych aż 58 osób, a zapisy wciąż trwają. Tak! Biegnij dla Aniołów się jeszcze nie skończyło, a to oznacza, że wciąż możesz dołączyć do naszej anielskiej społeczności. Zapisz się tutaj.

 • Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Biegów i nie mamy tu na myśli tylko tych z najlepszym czasem, ale każdego uczestnika, który pojawił się na mecie. Pokazaliście, że Śląskie potrafi czynić dobro ❤️
 • Dziękujemy naszym Partnerom, którzy podarowali obecnym tak wiele uśmiechów i radości zapewniając nagrody, atrakcje i niezbędne rzeczy do organizacji takiego eventu. Wzrusza nas, że tak chętnie działacie razem z nami.
 • Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za wysiłek włożony przez naszych wolontariuszy. To właśnie oni rozłożyli wszystkie stoiska, zapewniali animacje dla dzieci, pilnowali porządku podczas imprezy, a potem pomogli nam wszystko spakować. Bez Was nic by się nam nie udało!
 • Nasz Ambasadorze Darku (Dariusz Dudek), jesteśmy i będziemy Ci wdzięczni do końca świata za Twoje dobre serce i wieloletnie wsparcie.


Partnerzy wydarzenia:

 • Współgospodarz: Miasto Katowice
 • Patronat Honorowy: Pan Marcin Krupa Prezydent Miasta Katowice
  Partnerzy Główni: Województwo Śląskie, Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia, Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
 • Partnerzy: Grupa Mostostal Zabrze, Fundacja PFR, Dobrynów, JGA doradztwo prawne i podatkowe, CTL HALDEX SA, Katowice Airport, Nexteer Automotive
 • Sponsor: Dobry Dom
 • Wydarzenie wspierają: Bike Café, Business Consulting Sp. z o.o., City Baner, Dan Cake Polonia, Galeria Katowicka, Fundacja In Corpore, Health Space Massage, KJK AviaTor, Lodowato, MalaYoga, Mary Key, Piekarnia Cukiernia Borys, Polskie Radio Katowice S.A., Szeja Rally Team: Marcin i Jarosław Szeja, Tramwaje Śląskie S.A., Visual Effect.