18.10.2021

Akcja „Pomagamy do kwadratu”, którą firma TAURON Polska Energia realizuje na rzecz Domu Aniołów Stróżów od czterech lat, pobiła kolejny rekord!

Artykuły spożywcze, środki czystości, kosmetyki i artykuły chemiczne, zabawki, zimowe kurteczki, artykuły dydaktyczne… czyli wszystko, co niezbędne jest do codziennego funkcjonowania Domu Aniołów Stróżów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu TAURONA udało się zebrać aż 1,5 tony dobra i tym samym pobić ubiegłoroczny rekord, kiedy to otrzymaliśmy tonę darów w ramach akcji. Tegoroczne wydarzenie miało swój finał 18 października.

Pracownicy TAURONA po raz kolejny pokazali, że mają wielkie serca. Kolejna rekordowa zbiórka udowodniła, że gen pomagania na trwałe zapisany jest w DNA naszych pracowników. Rozwijając w Grupie wolontariat pracowniczy stawiamy przede wszystkim na inicjatywy oddolne, zmieniające na lepsze bliskie nam otoczenie, w jakim funkcjonujemy i pracujemy

– mówi Artur Michałowski, p.o. prezesa zarządu TAURON Polska Energia.

Chciałabym serdecznie podziękować za kolejna akcję „Pomagamy do kwadratu”. Ogrom otrzymanych darów jest imponujący. Kiedy 4 lata temu zaczynaliśmy akcję, było ich dużo i wydawało się, że więcej się nie da. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim pracownikom Grupy TAURON, którzy zaangażowali się w pomoc. Dziękujemy za ich serce. Dziękujemy również zarządowi TAURONA za otwartość oraz chęć niesienia pomocy. Dzięki Wam otrzymaliśmy magazyn rzeczy ważnych – rzeczy potrzebnych w naszej codziennej działalności

– mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Dom Aniołów Stróżów.

Dom Aniołów Stróżów od prawie 30 lat niesie codzienną pomoc dla potrzebujących dzieci i ich rodzin. W 8 placówkach w 3 miastach, a także w ramach placówek podwórkowych rocznie docieramy z pomocą do ponad 700 dzieci. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia ludzi o dobrych sercach. Ty także możesz nieść z nami dobro! Zobacz, jak możesz pomóc.