01.02.2022

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

– Janusz Korczak

Nikt nie lubi podatków, ale rozliczając się z podatku dochodowego można jednocześnie zrobić coś dobrego, przekazując 1% na rzecz wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego. 1% nic nie kosztuje, a potrafi zmienić tak wiele! Śmiało można powiedzieć, że 1% daje 100% szans na zmianę w życiu potrzebujących dzieci.

27% Polaków wciąż nie korzysta z tego przywileju. Czas to zmienić i wybrać tak, aby pieniądze trafiły w dobre ręce i przyniosły prawdziwą zmianę. Warto też pomagać lokalnie – zadbać o ten najbliższy, otaczający nas świat. Wszyscy mamy na to wpływ!

Zmienianie świata dzieci na lepszy jest naszą codziennością.  Wyzwania oraz potrzeby, jakie mają dzieciaki są ogromne. Pracujemy z nimi na każdym poziomie – wielowątkowo – również z ich rodzinami. Są dzieci objęte opieką specjalisty, terapeuty. Mamy dzieci w wieku przedszkolnym, które uczymy podstaw i dzieci starsze, którym pomagamy w codzienności, rozwiązujemy ich poważne problemy życiowe, wspieramy w edukacji i inspirujemy. 1% ma dla naszej działalności i dla dzieci, którymi się opiekujemy bardzo duże znaczenie.

– mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Mamy jeden cel: Zmienić świat dzieci na lepszy. A to jest możliwe również dzięki wsparciu 1%.  Ty także możesz pomóc nieść codzienne wsparcie ponad 600 potrzebującym dzieciom ze Śląska i Zagłębia. Przekaż 1% podatku! Pobierz darmowy program lub rozlicz się online wpisując w celu numer KRS 0000009221.

Dziękujemy!