04.07.2021

Pomóż dotrzeć do dzieci, które nie mają się do kogo zwrócić z prośbą o pomoc - przekaz darowizne

Przed nami wakacje. Ten czas powinien wszystkim dzieciom upłynąć wesoło, beztrosko i bezpiecznie. Jednak nie wszystkie mają tyle szczęścia…

Zosia ma 7 lat i większość czasu spędza w samotności… Pozostawiona sama sobie, nie ma się do kogo zwrócić o pomoc! Do takich dzieci, z wykluczonych społecznie środowisk, docieramy w Domu Aniołów Stróżów od 30 lat.

Wakacje to czas, gdy zdarza się wiele wypadków, a mnóstwo dzieci, co najwyżej może wyjechać do rodziny w sąsiednim mieście lub dzielnicy. Niektóre z nich – pozbawione opieki,  ram i struktur – są zagrożone wpadnięciem w nałóg uzależnienia od nowych technologii czy używek. Bardzo zależy nam na tym, aby naszym podopiecznym, którzy zostają na czas wakacji w mieście, zapewnić opiekę, bezpieczeństwo i pokazać, jak można dobrze spędzić czas.

Dlatego przez cały czerwiec prowadziliśmy zbiórkę pod hasłem POMÓŻ DOTRZEĆ na zapewnienie wakacyjnej opieki w ramach programów ulicznych dla potrzebujących dzieci. Dzięki wszystkim osobom o otwartych sercach, którzy wpłacili fundusze, uda się zapewnić naszym podopiecznym bezpiecznie spędzony wakacyjny czas w mieście – bezpłatne zajęcia, warsztaty, wyjścia.

Wciąż możesz dołożyć swoją cegiełkę i zapewnić w wakacje opiekę ponad 700 dzieciom z wykluczonych społecznie dzielnic. Dzień opieki dla 1 dziecka w ramach programów pracy ulicznej to koszt 37 zł.

Przekaż darowiznę