21.11.2021

Każde dziecko przed Wigilią pisze list do Aniołka, w którym prosi o spełnienie swoich marzeń… Czasem to wyśniona lalka albo samochodzik, czasem książeczka czy tablet do oglądania bajek. Ale są też dzieci, które marzą o przyjaźni, trosce, zrozumieniu. O codziennej rozmowie z kimś bliskim i szczęśliwej rodzinie.

Poznaj historię Ani.

Dom Aniołów Stróżów to miejsce wyjątkowe. Wyjątkowe dla dzieci, które do nas przychodzą. Wspólne spędzanie czasu, lepienie pierogów i przygotowywanie świątecznych potraw, kolędowanie na cały głos i obecność – tak wyglądają Święta w Domu Aniołów Stróżów. Przez cały rok, nie tylko w czasie Świąt, dzieci otrzymują tutaj codzienną pomoc. W myśl zasady: ,,lepiej dać komuś wędkę niż rybę” edukujemy, wspieramy i dajemy dzieciom szansę na lepszą przyszłość.

By móc każdego dnia nieść pomoc ponad 700 dzieciom, potrzebne jest wsparcie finansowe… Każda złotówka ma znaczenie, bo pozwala rozwijać działalność i pomagać tym, którzy bardzo często nie potrafią sami o pomoc poprosić lub nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że jej potrzebują.

Przyłącz się do akcji, odpowiedz na list i podaruj dzieciom radość na Święta.