04.01.2021

Moc Aniolow ma swoje granice. Przekaz darowizne na Dom Aniolow Strozow!

3 miasta, 8 nieodpłatnych świetlic – placówek wsparcia dziennego, terapeutycznych klubów malucha i klubów rozwoju dzieci i młodzieży, ponad 700 podopiecznych w wieku od 2,5 do 19 lat, a do tego 100 rodzin pod opieką Centrum Wspierania Rodzin. To Dom Aniołów Stróżów w skrócie. Od ponad 25 lat niezmiennie niesiemy pomoc potrzebującym dzieciom! Ale nawet moc Aniołów ma swoje granice… Abyśmy nadal mogli prowadzić placówki, potrzebne jest wsparcie wielu dobrych ludzi!

Sensem i celem istnienia Aniołów od samego początku jest regularne niesienie pomocy i okazywanie wsparcia. Regularność daje naszym podopiecznym poczucie bezpieczeństwa. Dzięki temu są oni gotowi zaufać i otworzyć się na zmianę

– mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Ten rok jest dla Aniołów wyjątkowo trudny… Wiele z regularnie odbywających się akcji i wydarzeń, w czasie których zwykle zbieraliśmy środki, musieliśmy odwołać. Mimo tego, że otrzymujemy wsparcie ze strony samorządów oraz świata biznesu to nadal brakuje nam środków… Nie chcemy ograniczać naszej mocy, a przed nami wiele wyzwań – zebranie funduszy na dokończenie remontu na Załężu oraz codzienne funkcjonowanie wszystkich placówek w kolejnych miesiącach. Dlatego zwracamy się do Ciebie z ogromną prośbą o pomoc! Dowiedz się więcej na anioly24.pl/mocaniolow.

❤ ❤ ❤

Drodzy, Wspaniali ludzie! DZIĘKUJEMY! za każde wsparcie okazane nam w czasie świątecznej kampanii.

Moc Aniołów ma swoje granice, ale dzięki Waszym gorącym sercom te granice zostały poszerzone! Rok 2020 był inny niż się spodziewaliśmy. Nie tylko brak możliwości organizacji kilku eventów i wydarzeń charytatywnych, na których zbieramy fundusze na nasze działania był wyzwaniem, ale również samo funkcjonowanie placówki w czasie lockdownu było trudne.

DOMY, które każdego dnia są otwarte dla 130 dzieci potrzebujących wsparcia w nauce, rozmowy, przyjaźni, spotkania ze specjalistą, przytulenia, dobrego słowa, a czasem nawet ciepłego posiłku nie mogły w pełni funkcjonować. Robiliśmy ile mogliśmy, by dotychczasowa praca i relacje nie poszły na marne. Staraliśmy się mimo wszelkich przeszkód spotykać z dziećmi, organizowaliśmy spacery, krótkie wizyty pod oknem czy na ławce pod domem. Wigilia, która zwykle jest czasem wspólnego świętowania i kolędowania, w tym roku była uliczno – objazdowa, zorganizowana w mniejszych grupach. Jesteśmy wdzięczni i cieszymy się, że udało nam się działać, mimo tych wielu zawirowań. To wszystko było możliwe również dzięki WAM!

Dziękujemy z całego ❤ za każdą złotówkę i wsparcie jakie okazaliście nam w świątecznej kampanii. Bycie ziemskim aniołem nie jest łatwym zadaniem. Mamy mnóstwo ograniczeń – tych codziennych. Niektórych nie mamy nawet szans pokonać sami – na szczęście mamy Was – ludzi dobrej woli.

Wciąż są dzieci, które potrzebują DOMU, chociaż mają rodziców – dlatego tak bardzo jesteśmy potrzebni – Wy i my ❤ Naszą misją jest dawanie wędki, a nie ryby. Przez pokazywanie możliwości, bycie obecnym, stałym i trwałym oparciem dla dzieciaków pokazujemy im, że zmiana jest możliwa. Chcemy być DOMEM na mocnych fundamentach – szacunku, prawdziwej przyjaźni, tolerancji, dialogu. Dzięki Wam ta codzienna misja jest możliwa.

Dziękujemy, jeszcze raz, wszystkim partnerom biznesowym i firmom, dzięki którym kampania mogła się wydarzyć, wszystkim, którzy pomagali w jej realizacji i jej promocji i tym, którzy podzielili się dobrem z dzieciakami!

To piękne, że RAZEM możemy WIĘCEJ!