01.09.2023

Dbanie o zdrowie dzieci jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju fizycznego i psychicznego. Regularne badania lekarskie oraz właściwa dieta i aktywność fizyczna pomagają zapobiegać wielu chorobom i wspierają odporność organizmu. Nasi podopieczni mają różne potrzeby w tym zakresie.

Cieszymy się, że dzięki darowiźnie w kwocie 5000 zł od firmy Savills Investment Management Sp. z o.o. będziemy mogli zorganizować grupowe oraz indywidualne konsultacje dla dzieci u lekarzy specjalistów – konsultacji stomatologicznych i okulistycznych, a także wsparcie najpilniejszych przypadków również u lekarzy innych specjalności. Wczesne wykrycie ewentualnych problemów zdrowotnych pozwala na szybsze i skuteczniejsze działanie, co może mieć istotny wpływ na dalsze życie maluchów i starszych dzieci w Domu Aniołów Stróżów.

Środki zostaną wykorzystane w roku szkolnym 2023/2024 w Placówce Podwórkowej w Chorzowie, Świetlicach Terapeutycznych dla dzieci w wieku przedszkolnym i młodszym wieku szkolnych w Katowicach oraz Placówce wsparcia dziennego w formie opiekuńczej z elementami pracy ulicznej w Sosnowcu.

Razem dbamy o zdrowie naszych Podopiecznych – dziękujemy!

Aktualności