Jak najłatwiej zarazić dzieci pasją? Odpowiedź jest prosta – samemu dzieląc się tym, co kochamy i czemu oddajemy swoje serce i czas. Takie uczucia są autentyczne i przez to łatwo pociągają za sobą kolejne osoby. To był tydzień pełen niezwykłych spotkań ludzi z pasją – odwiedzili nas rowerowi miłośnicy i zarażali swoją pasją dzieciaki z Domu Aniołów Stróżów. Wierzymy, że dzięki takim spotkaniom, naszej codziennej pracy i zapraszaniu dzieci do Anielskiej Akademii Rozwoju Talentów zostanie im w sercu i głowie pragnienie, by odkrywać i rozwijać w sobie pasje, które czynią życie barwniejszym i pełniejszym.

Piękna pogoda pozwoliła nam także na odkrywanie ogrodniczej pasji i pierwsze prace w zalążku naszego nowego ogrodu. Nie zabrakło również warsztatów i zajęć plastycznych oraz wycieczek – z serca dziękujemy naszym Aniołowym Przyjaciołom – firmom Lodowato oraz Jumpcity – za okazane wsparcie.

Więcej o minionym tygodniu Anielskiego Lata oraz o całej naszej – organizowanej już po raz 11 akcji – przeczytasz także w najnowszym artykule Dziennika Zachodniego pod linkiem.