12.12.2022

Nadchodzi kolejna, wyczekiwana i uwielbiana świąteczna licytacja na antenie Polskiego Radia Katowice, z której dochód przeznaczony zostanie na zapewnienie codziennej opieki podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. To corocznie odbywająca się audycja, w trakcie której będzie można nabyć niebanalne i wyjątkowe przedmioty uskrzydlające dzieci. Licytację organizujemy w ramach świątecznej akcji USKRZYDLAMY!, której celem jest zbiórka funduszy na kolejny rok działań dla dzieci.

Słyszymy się już w najbliższą sobotę, 17 grudnia 2022. Będą relacje na żywo, rozmowy z dużymi i małymi, aukcje i cegiełki. Audycję poprowadzi jak zawsze niezastąpiony Wojciech Skowroński.

Zobacz, co w tym roku trafi pod aukcyjny młotek! Ponadto, w trakcie trwania audycji będzie można przekazać na rzecz Aniołów cegiełkę – dowolną kwotę można będzie zadeklarować dzwoniąc do studia: tel. 32 205 10 22 lub wysyłając SMS-a na numer: 515 297 458. Jeśli nie możesz z nami być w tym dniu, już dziś możesz przekazać świąteczną darowiznę na rzecz pomocy dzieciom: www.anioly24.pl/wigilia-2022.

Do usłyszenia!