22.12.2021

Z ogromną radością przekazujemy, że w czasie przedświątecznego spotkania ze Śląskim Związkiem Piłki Nożnej otrzymaliśmy 10 wspaniałych, nowych laptopów, z których będą korzystać podopieczni Domu Aniołów Stróżów. To prezent, który w czasach zdalnej nauki jest na wagę złota!

Dziękuję bardzo za przekazanie laptopów dla dzieciaków, które w czasie zdalnej nauki mają bardzo duży problem. Pomagamy dzieciom z trudnych rodzin, z biednych środowisk poprzemysłowych. Tutaj bardzo często te warunki mieszkaniowe są bardzo słabe. Dzieci nie mają swoich pokoi, nie mają sprzętu. Bardzo często łączą się na komórce z nauczycielem. Jedne się łączą a inne się nie łączą. Zatem ten komputer, jeżeli dziecko może swój włączyć i z niego skorzystać, to jest bardzo dużym ułatwieniem. Także bardzo się cieszymy, bo jest to już taki krok do tego, żeby dzieci mogły na tych lekcjach być i się uczyć

– dziękowała Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Sprzęt został przekazany na mocy porozumienia o współpracy, które niedawno zawarliśmy. Więcej o współpracy ze  Śląskim Związkiem Piłki Nożnej piszemy tutaj.

Cieszymy się, że grono naszych partnerów stale rośnie! Z całego serca Wam dziękujemy!