07.12.2016

W najbliższą sobotę (10.12) od godz. 9.00 do 11.00 zapraszamy na antenę Radio Katowice na świąteczną licytację dizajnerskich, autorskich prac studentów ASP, ozdób świątecznych małych Aniołowych artystów i pięknego pamiątkowego zegarka ofiarowanego Stowarzyszeniu przez Wojewodę Śląskiego jako nagroda w konkursie Śląskie na 5!
Studenci Akademii Sztuk Pięknych z Katowic pod opieką dr Agaty Chmielarz, dzięki finansowemu wsparciu DH Supersam – partnera akcji, przygotowali niepowtarzalne, autorskie prace wykonane ze sklejki drewnianej i drewna. Wysokie prawie półmetrowe choinki drewniane, misternie zdobione i wycinane serwetniki i pojemniki na chusteczki, świeczniki i ozdoby na choinkę oraz dekoracje stołu świątecznego. Wszystko EKO i absolutnie niezwykłe!

Swoje prace przygotowali również mali Aniołowi artyści. Anioły ze sklejki drewnianej ubrane w feerię barw i kolorów oraz ornamentów! Różnorodne i oryginalne! Projekty ograniczone jedynie fantazją dzieci.

Te piękne prace i jedyny wyjątkowy zegarek damski – nagroda Wojewody Śląskiego dla Domu Aniołów Stróżów w konkursie Śląskie na 5! do wylicytowania podczas świątecznej aukcji na antenie Radio Katowice w sobotę 10.12 w godz. 9.00 do 11.00.

Numer telefonu do radia na licytację: 32/205 10 22

Wszytko po to, by zebrać fundusze na prowadzenie świetlic terapeutycznych i klubów rozwoju czyli codzienną pomoc dzieciom i młodzieży ze śląskich pogórniczych i pohutniczych dzielnic biedy i wykluczenia.

Zobacz wszystkie przedmioty na licytację