12.09.2018

Już 14-15 września II Dni Załęża. Dom Aniołów Stróżów jest jednym z organizatorów wydarzenia, które odbędzie się na Placu Londzina (tzw. Gruszka Placu). Dla mieszkańców przygotowano całą masę atrakcji. Zapraszamy!
Święto dzielnicy rozpocznie się w piątek sportową rywalizacją. Podczas Dnia Sportu odbędzie się turniej piłkarski, miniturniej koszykówki, turniej ping-ponga, a także e-turniej piłkarski. Rywalizacja zostanie przeprowadzona na terenie MOSiR-u przy ul. Gliwickiej 214. Natomiast o godz. 18.00 w kościele św. Józefa odprawiona zostanie msza święta z prośbą o błogosławieństwo dla dzielnicy Załęże.

Atrakcji nie zabraknie także w sobotę.  Będą one czekać na mieszkańców od godz. 11.00 do 21.30. W programie m.in. koncerty, kabaret, teatr ognia, warsztaty robienia toreb, batut, zabawa chustą Klanza, malowanie twarzy, warsztatowe strefy malucha i młodych, pokaz psów policyjnych, prezentacja motorów, symulator dachowania samochodu i alkogogle, czy miasteczko rowerowe. Święto zakończy pokaz gry na harfie laserowej.

Ze szczegółowym programem można zapoznać się tutaj.