05.11.2021

7 godzin wykładów w ramach 3 ścieżek tematycznych, ponad 250 uczestników z ok. 200 organizacji – tak się przedstawia podsumowanie tegorocznej, 13. edycji Międzynarodowej Konferencji Fundraisingu, na której nie mogło Aniołów zabraknąć. Konferencja, zorganizowana przez Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu, jest okazją do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń z zakresu skutecznego pozyskiwania funduszy, adresowaną zarówno do profesjonalistów, jak i do początkujących fundraiserów.

Monika Bajka, Prezes naszego Stowarzyszenia była jedną z prelegentek panelu w ramach debaty pt. Proces profesjonalizowania się NGO. W dyskusji brali także udział: Robert Kawałko (Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu), Katarzyna Jarośka – Kurowska (SMART Management) i Teresa Buczak – Prezes Hospicjum św. Ojca Pio w Pszczynie. Paneliści poruszyli temat finansów, księgowości, a także zasad współpracy z pracownikami i wolontariuszami. Ważnym aspektem rozmowy było partnerstwo z biznesem.

Monika Bajka w swoim wystąpieniu podkreślała wagę zespołu zaangażowanego w codzienne działania organizacji.

To ważne, żeby zatrudniać osoby kompetentne, z którymi można budować stabilizację organizacji. Kluczowym aspektem są też fundusze, które pozwalają zatrudniać najlepszych

– mówiła.

Dziękujemy za zaufanie i do zobaczenia za rok!