04.03.2019

Od 1 marca 2019 roku „Dom Aniołów Stróżów” realizuje projekt „Lepsze jutro”. Dla kogo jest skierowany? Jeżeli mieszkasz, przebywasz, pracujesz lub uczysz się w Katowicach lub Chorzowie. Jesteś rodzicem lub masz od 7 do 18 lat. Doświadczasz trudności w relacjach z bliskimi. Uważasz, że Twoi rówieśnicy lub opiekunowie Cię nie rozumieją? Potrzebujesz wsparcia w wychowaniu dzieci? Czujesz, że przerastają Cię Twoje problemy i nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić? Chcesz nauczyć się nowych kompetencji i umiejętności? Chcesz kreatywnie spędzać czas wolny? Jeżeli chociaż na część z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie!

Projekt „Lepsze jutro” Domu Aniołów Stróżów to szansa na realną zmianę dla całych rodzin. Skorzystaj z niej już dziś!

W ramach projektu działają dwie placówki wsparcia dziennego w formie specjalistycznej: Socjoterapeutyczny Klub Młodzieżowy w Katowicach-Załężu oraz placówka w formie pracy podwórkowej w Chorzowie-Batorym, a także Centrum Wspierania Rodzin, które świadczy usługi dla mieszkańców obu miast.

Projekt dofinansowany jest z Funduszy Europejskich kwotą 1 122 653,98 zł. Okres realizacji od 1.03.2019 do 28.02.2021 roku.

Więcej o projekcie można przeczytać tutaj.