09.06.2019

1310 zł – to łączna wysokość wsparcie, jakie trafi do podopiecznych DOmu Aniołów Stróżów w ramach licytacji, która odbyła się w ramach wydarzenia SCENOZSTĄPIENIE / MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR. To jednak nie koniec. Podczas wydarzenia stowarzyszenie będzie prowadzić zbiórkę wśród uczestników koncertu. Anioły zapraszają także na swoje stoisko, na którym można kupić niebanalne Aniołowe gadżety – eko torby i plecaczki, podkładki do siedzenia na koncercie, bransoletki. Całość akcji odbywa się pod hasłem #Niosędobro 
– Na wsparcie Miousha możemy liczyć od lat. Nie raz spotykał się on z naszymi podopiecznymi, wspólnie z nimi zaśpiewał podczas 23. urodzin Domu Aniołów Stróżów, jest także jednym z bohaterów kalendarza „Pasja, prestiż, potencjał. Katowice – miasto ludzi wolnych”, z którego dochód wspomógł nasze dzieciaki. Mieliśmy także okazję być z naszym stoiskiem podczas wydarzenia MIUOSH XV. Tym bardziej cieszymy się, że podobnie będzie podczas koncertu SCENOZSTĄPIENIE / MIUOSH x JIMEK x SMOLIK x NOSPR – mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Stoisko Domu Aniołów Stróżów będzie zlokalizowane niedaleko bramy nr 5 wejścia na Stadion Śląski. Będzie można na nim nabyć torby i plecaki z płótna z hasłem „Niosę dobro”, podkładki do siedzenia „Anielska puFFa”, bransoletki z serduszkami i grawerem, dedykowane przypinki i magnesiki, a także mufinki.

Podczas wydarzenia „SCENOZSTĄPIENIE” które odbędzie się już 9 czerwca na Stadionie Śląskim, Miuoshowi, Jimkowi, Smolikowi oraz Narodowej Orkiestrze Symfonicznej Polskiego Radia towarzyszyć będą Katarzyna Nosowska, Piotr Rogucki, Paluch, Kev Fox, Katarzyna Golomska, Natalia Grosiak, Katarzyna Kurzawska, Abradab oraz Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny. Na koncert sprzedano 40 tys. biletów.