15.03.2018

Wielkanocna aukcja charytatywna na antenie Radio Katowice już w tą sobotę (17.03) w godzinach 10-14!
Na antenie będziemy opowiadać o dzieciach, ich troskach, problemach i naszej aniołowej pomocy.
Będzie też można usłyszeć dzieci, które odwiedzą w sobotę studio.

Aukcja odbywa się w ramach dobroczynnej kampanii Katowickie Kilometry Dobra, której celem jest pomoc dzieciom w świetlicach oraz zapewnienie funuszy na wakacyjne wyjazdy.

Poznaj fanty, które możesz wylicytować:

1.Unikatowa koszulka z kultowego już serialu Ojciec Mateusz emitowanego przez TVP1. Z autografami aktorów odgrywających główne role: Artura Żmijewskiego, Kingi Preis, Tamary Arciuch, Michała Pieli i Rafała Cieszyńskiego.

2.Pakiet jubileuszowy Teatru Śląskiego Zaproszenie na dowolny spektakl na dużej scenie dla 2 osób, filiżanka jubileuszowa, płyta Robert Talarczyk „Słowa”, płyta „Wujek 81. Czarna Ballada” oraz antologia komiksów „Śląsk Wyspiański”. Wszystko to w torbie uszytej przez krawcowe teatru z banneru spektaklu Ożenek.

3. Jubileuszowy kubek wydany na 90-lecie Polskiego Radia Katowice, z grafiką projektu Romana Kalarusa, artysty-plastyka, obecnie profesora Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach.

4. Niezwkła biżuteria od VariaVaria. Wisiorek z koniczynką która ma niepowtarzalną moc, charakter i serce – by przypominać właścicielowi o jego szczęściu.

Licytowane przedmioty obejrzysz tutaj.

Zapraszamy do zabawy!

Nie zainteresował się żaden z fantów, ale mimo to chcesz nas wesprzeć? Zadzwoń podczas trwania aukcji do radia pod nr 32 205 10 22 lub kliknij tutaj