05.12.2018

Już w sobotę 8 grudnia na antenie Polskiego Radia Katowice kolejna licytacja na rzecz Domu Aniołów Stróżów. Odbędzie się ona w ramach 6. edycji akcji „Uskrzydlamy”. Audycja, w trakcie której będzie można nabyć niebanalne i wyjątkowe przedmioty, potrwa od godz. 10:00 do godz. 14.00. Poprowadzi ją jak zawsze Wojciech Skowroński. 
Podczas Bożonarodzeniowej Charytatywnej Aukcji w Polskim Radiu Katowice wylicytować będzie można przedmioty stworzone przez studentów wydziału wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, których sponsorem jest DH Supersam. Poza tym przedmioty podarowały firma Lilou oraz pracownia bro.kat.

1. Świąteczny zestaw ręcznych wyrobów studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach w postaci stojaka na wino w kształcie renifera oraz sześciu niebanalnych podkładek na kieliszki, szklanki, czy kubki. Licytowane przedmioty mogą być ozdobą niejednego stołu, nie tylko podczas świąt. Cena wywoławcza 150 zł.

2. Świąteczny zestaw ręcznych wyrobów studentów Wydziału Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach składający się z wyrzeźbionej choinki drewnianej o wysokości ok. 40 cm oraz 3 drewnianych trójwymiarowych bombek oraz 5 drewnianych trójwymiarowych gwiazd, które upiększa każdy świąteczny dom. Zestaw uzupełniony jest o małą ceramiczną choinkę wykonaną przez odbywających karę więzienia w Zakładzie Karnym w Zabrzu. Cena wywoławcza 150 zł.

3. Zarejestrowane i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Wykonane na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki. Z myślą o ludziach, którzy cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie. Produkty marki Lilou. Przedmiotem licytacji jest 2 cm pozłacany Anioł na klasycznym pozłacanym łańcuszku oraz pozłacany Aniołek na czerwonym sznurku. Cena wywoławcza 200 zł.

4. Duże serce z węgla. Autorski projekt pracowni Bro.kat z kolekcji klasyczne hochglance, czyli na wysoki połysk. Autorkami projektu tej niebanalnej biżuterii są Bogna Polańska oraz Roma Skuza. Do produkcji wisiorka wykorzystano węgiel, srebro próby 925 i sznurek. Serca ma szerokość 7 oraz wysokość 6 cm. Cena wywoławcza 200 zł.

Telefon do studia 32 205 10 22. SMS z deklarowaną kwotą można przesłać na nr 515 297 458, po audycji będziemy się z Państwem kontaktować w celu dalszych instrukcji.

Wszystkie przelewy prosimy kierować na konto: ING Bank Śląski o/Katowice: 09 1050 1214 1000 0024 3819 5535 w tytule przelewu wpisując: Uskrzydlamy.

Galerię produktów można zobaczyć tutaj.

Regulamin Akcji znajduje się tutaj.