08.09.2023

Anioły na Załężu działają już od ćwierć wieku! Przez cały ten czas przez Dom Aniołów Stróżów przewinęło się ponad 2000 dzieci.

To dla nas ważne miejsce, czujemy się z nim mocno związani. Dlatego od lat współorganizujemy Dni Załęża, które sprzyjają integracji lokalnej społeczności, miłym spotkaniom i wspólnej zabawie. Nie może nas zabraknąć!

Dni Załęża 2023 odbędą się 9 września przy ul. Gliwickiej 214 (MOSiR Katowice).

Jak podkreślają jego organizatorzy, festyn jest wydarzeniem o charakterze zarówno kulturalnym jak i sportowym, integrującym społeczność dzielnicy. To jedna z niewielu okazji na wspieranie aktywnych postaw, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży z dzielnicy. Dla Domu Aniołów Stróżów to wspaniała szansa do nawiązania i pogłębienia relacji ze społecznością lokalną oraz rodzinami podopiecznych. To także wiele wartościowych spotkań z naszymi przyjaciółmi z Załęża – szkołami, instytucjami, biblioteką i wieloma innymi, z którymi na co dzień współpracujemy.

Serdecznie zapraszamy, żeby nas jutro na Dniach Załęża odwiedzić. Będzie między innymi malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, warsztaty grafiki i gry play station. Zaczynamy już o 14:00 występem naszego zespołu Uliczne Grajki.

Do zobaczenia!