10.09.2022

Załęże to dzielnica Katowic, w której działamy od samego początku istnienia Domu Aniołów Stróżów – nie mogło nas zabraknąć w czasie świętowania Dni Załęża.

Jak podkreślają jego organizatorzy, festyn jest wydarzeniem o charakterze zarówno kulturalnym jak i sportowym, integrującym społeczność dzielnicy. To jedna z niewielu okazji na wspieranie aktywnych postaw, zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży z dzielnicy. Dla Domu Aniołów Stróżów to wspaniała szansa do nawiązania i pogłębienia relacji ze społecznością lokalną oraz rodzinami podopiecznych. To także wiele wartościowych spotkań z naszymi przyjaciółmi z Załęża – szkołami, instytucjami, biblioteką i wieloma innymi, z którymi na co dzień współpracujemy.

Wraz z wolontariuszami przygotowaliśmy wiele ciekawych zabaw i animacji dla dzieci, zajęć sportowych i innych aktywności dla maluchów i ich rodzin – zobacz galerię zdjęć.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko, by integrować się w społeczności wraz z Aniołami. Do zobaczenia za rok!