12.03.2020

Uwaga,
w związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się koronowirusa, decyzją władz centralnych, a także troską o bezpieczeństwo naszych podopiecznych funkcjonowanie placówek Domu Aniołów Stróżów w Katowicach Załężu, Chorzowie Batorym oraz Sosnowcu Juliusz zostaje ograniczone.
 
📍12 i 13 marca w placówkach w Katowicach-Załeżu oraz Sosnowcu Juliuszu nasi pracownicy pełnią dyżury, a także udzielają wsparcia w sytuacjach kryzysowych bezpośrednio w placówkach. W innych przypadkach apelujemy o pozostanie w domach. Ze względu na decyzję o zamknięciu jednostek kultury placówka w Chorzowie Batorym jest zamknięta.
 
📍Od 16 marca do 25 marca dla naszych podopiecznych przygotowaliśmy ofertę zajęć on-line, o której na bieżąco będziemy informować. W tym czasie z wychowawcami będzie można skontaktować się telefonicznie. Będą udzielać oni także wsparcia bezpośrednio w placówkach, ale tylko w sytuacjach kryzysowych.
 
❗️Apelujemy o spokój, nie wychodzenie z domów, a także regularne mycie rąk.
 
O naszych działaniach będziemy informować na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej anioly24.pl, a także 🖱Facebooka i Instagrama.