13.02.2023

Nasi najstarsi podopieczni, młodzież w wieku 14 – 18 lat tworzy małą społeczność w ramach Socjoterapeutycznego Klubu Młodzieżowego. Twoje 1,5% podatku to dla nich szansa na lepszą przyszłość!

Każdego dnia wspieramy klubowiczów w rozwoju odpowiedzialności i samodzielności, prowadzimy rozmowy na ważne tematy. Pomagamy im w zakończeniu z sukcesem procesu edukacji i zdobycia pracy. Ważnym celem Socjoterapeutycznego Klubu Młodzieżowego jest rozwijanie indywidualnego potencjału każdego podopiecznego oraz zdobywanie kwalifikacji zawodowych, które pomogą naszej aniołowej młodzieży w dorosłym życiu. Prowadzimy pracę socjoterapeutyczną, terapię i wsparcie indywidualne w sytuacjach kryzysowych, oferujemy pomoc socjalną. Wszystko po to, aby przygotować naszych podopiecznych do funkcjonowania we współczesnym świecie, gdzie nie brakuje różnego rodzaju zagrożeń.

Dążymy do integracji młodych ludzi. Czasem po prostu spędzamy razem fajnie czas tak jak ostatnio, gdy odwiedziliśmy Funzeum. Takie wyjścia pokazują klubowiczom jak kreatywnie spędzać wolny czas.

Przekaż 1,5% podatku Aniołom – KRS 0000009221 – i daj dzieciom szansę na lepszy start w dorosłość.