09.12.2023

Równo o 10:00 wystartuje kolejna Świąteczna Aukcja Charytatywna w Radiu Katowice! Włącz radio, licytuj i bądź z nami w tym wyjątkowym dniu. Razem pomagajmy dzieciom w te święta.

Szklane anioły, ręcznie wykonana podświetlana szopka, obraz autorstwa Izabeli Josch czy wyjątkowa biżuteria z węgla – to wszystko można wylicytować na antenie Radia Katowice! Oraz… dodatkowa niespodzianka: licytacja przedmiotu przekazanego przez Dariusza Dudka, ambasadora Domu Aniołów Stróżów.

Poza licytacją, możesz zadzwonić do radia lub wysłać SMS i zadeklarować dowolną kwotę wsparcia dla dzieci!

☎️ 32 205 10 22
📞 515 297 458

Każdy, kto weźmie udział w naszej radiowej akcji otrzyma pamiątkowego drewnianego aniołka ręcznie malowanego przez podopiecznych Domu Aniołów Stróżów.

Zobacz, co w tym roku licytujemy:

  • Drewniana podświetlana bożonarodzeniowa szopka wraz z figurkami – ręcznej roboty (nr 1)

Delikatna, ręcznie wykonana z drewna i filcu szopka o średnicy podstawy ok. 35 cm i wys. ok. 25cm. Maryja, Józef, dzieciątko, 3 królowie, pasterz i ręcznie wykonane z wełny owieczki – każda z figurek niepowtarzalna i misternie wykonana. Doskonale uzupełni każde świąteczne wnętrze i podkreśli wyjątkową atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Cena wywoławcza: 400 zł.

  • Anioł szklany w czerwonej sukience – duży (nr 2)

Niepowtarzalny anioł stworzony w Autorskiej Pracowni Szkła Lidii Stanek – Wichlińskiej i Marcina Wichlińskiego. Figura o wysokości ok. 40 cm wykonana w technice stapiania szkła, czyli fusingu (szkło dwuwarstwowe). Posiada odręczny grawer z mottem. Zarówno wykonany specjalnie dla Stowarzyszenia Anioł jak i reszta dzieł pary artystów zostały stworzone „by ludzie czuli się wyjątkowo, w ważnych dla siebie miejscach…”.

Cena wywoławcza: 300 zł

  • Anioł szklany w sukience w esy floresy – świecznik (nr 3)

Niepowtarzalny anioł stworzony w Autorskiej Pracowni Szkła Lidii Stanek-Wichlińskiej i Marcina Wichlińskiego. Figura o wysokość ok. 25 cm wykonana w technice stapiania szkła, czyli fusingu (szkło dwuwarstwowe). Posiada odręczny grawer z mottem. Zarówno wykonany specjalnie dla Stowarzyszenia Anioł jak i reszta dzieł pary artystów zostały stworzone „by ludzie czuli się wyjątkowo, w ważnych dla siebie miejscach…”.

Cena wywoławcza: 300 zł

  • Unikatowy wisior – serce z węgla i srebra na srebrnym łańcuszku – pracownia bro.kat

Wykorzystana w tym egzemplarzu bryłka węgla ma ok. 300 milionów lat i jest wielkości ok. 5 cm x 5 cm. W zestawie jest srebrny łańcuszek o dł. 65cm .Każdy egzemplarz poprzez wykorzystanie innej bryłki węgla jest unikatowy. Kamień połączono ze srebrem o próbie 925. Projekt: Bogna Polańska, Roma Skuza.

Cena wywoławcza: 250 zł

  • Wyjątkowy obraz autorstwa Izabeli Josch „Melania”

MELANIA (akryl na płótnie wym 50cm x 70cm) autor: Izabela Josch. Niepowtarzalny obraz ofiarowany na aukcję przez samą autorkę. Izabela Josch na co dzień tworzy głównie akty i pejzaże w stonowanych barwach. Obraz „Melania” przedstawia kobietę w długiej soczysto pomarańczowej sukni. Przekazany specjalnie na rzecz wsparcia dzieci z Domu Aniołów Stróżów.

Cena wywoławcza: 500 zł

  • Ikona z aniołem

Ikona z motywem anioła o wymiarach 24cm x 18cm wykonana metodą decoupage na litym drewnie. Ikona inspirowana dziełami współczesnej artystki Beaty Raczyńskiej. Autorka: Anna Gajda, śląska rękodzielniczka.

Cena wywoławcza: 300 zł

 

❤️❤️❤️

Biorąc udział w aukcji, pomagasz podopiecznym Domu Aniołów Stróżów. Dochód przeznaczony zostanie na organizację świąt dla ponad 230 dzieci oraz zapewnienie im codziennej opieki. To wyjątkowe miejsce, w którym potrzebujące dzieci czują się bezpieczni, otrzymują opiekę, fachową pomoc pedagogiczną i psychologiczną, edukację, jedzą posiłki, rozwijają pasje oraz nawiązują przyjaźnie.

 

Regulamin aukcji
Załącznik nr 1 do Regulaminu