10.12.2018

Świąteczna Aukcja Charytatywna w Polskim Radiu Katowice za nami. Dzięki otwartym sercom słuchaczy udało się zebrać zgodnie z deklaracjami uczestników 15 230 zł! Dziękujemy wszystkim, którzy w ostatnią sobotę byli z nami.
– Cieszymy się, że wszystkie przedmioty znalazły nabywców, a przede wszystkim z całej masy telefonów dobrych ludzi, którzy niekoniecznie chceli licytować, ale zadeklarowali jakąś kwotę wsparcia. Dziękujemy, bo to dodaje skrzydeł – mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

Zebrane pieniądze przeznaczone zostaną na codzienną pomoc dzieciom w świetlicach i klubach oraz na naprawę dachu w Aniołowej placówce przy ul. Gliwickiej w Katowicach.

Przypomnijmy. Podczas Bożonarodzeniowej Charytatywnej Aukcji w Polskim Radiu Katowice wylicytować można było przedmioty stworzone przez studentów wydziału wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach, których sponsorem był DH Supersam. Poza tym przedmioty podarowały firma Lilou oraz pracownia bro.kat.

Więcej o aukcji w materiale Polskiego Radia Katowice, który można zobaczyć tutaj. 

[print_gllr id=5221]