13.01.2024

Już w ten weekend w sercu Katowic: Spodku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie Spodek Super Cup. Czekaliśmy na to 26 lat! Wybierasz się?

Spodek Super Cup to turniej profesjonalnych drużyn piłkarskich z dopingiem ponad 9-tysięcznej widowni w Spodku. Zagrają piłkarze z: GKS Katowice, Górnika Zabrze, FC Banik Ostrava, Podbeskidzie Bielsko-Biała, ROW 1964 Rybnik oraz FK Železiarne Podbrezová.

Jeśli i Ty znajdziesz się pośród wielu fanów sportowych emocji, to koniecznie pamiętaj o treningu najsilniejszego mięśnia serdecznego i dołącz do akcji Superbet Polska i Domu Aniołów Stróżów. W strefie kibica Superbet Polska pojawią się sztangi i ławeczki, każdy uczestnik wydarzenia będzie mógł wycisnąć dla siebie 100 złotych freebetu, a także wesprzeć Anioły!

Jak to działa?

  • Na sztandze będą umieszczone ciężary 80 lub 100 kilogramów, w zależności od masy uczestnika,
  • Łączna liczba wyciśniętych kilogramów przełoży się na złotówki przekazane dla Domu Aniołów Stróżów, aż do kwoty 10 000 złotych,
  • Dodatkowo, każde wyciśnięcie sztangi będzie oznaczało 10 złotych freebetu w Superbet do wykorzystania przez danego kibica. Za dziesięć wyciśnięć stukilogramowej sztangi Superbet przekaże zatem 100 złotych w formie freebetu dla kibica, a także 100 złotych dla Aniołów.

Poczuj swoją siłę i wyciśnij kasę na pomoc dzieciom ❣️

Z całego serca dziękujemy firmie Superbet za kolejną, wspaniałą wspólną akcję charytatywną.