22.03.2018

Już ponad 350 metrów dobra czyli około 15 tys. zł udało Nam się zebrać do tej pory w ramach akcji Katowickie Kilometry Dobra. DLA ODMIANY życia dzieci i młodzieży. Dzięki temu co najmniej 12 dzieci z biednych, robotniczych dzielnic wyjedzie na wakacje!
Kolejne trzy okazje, by wspomóc inicjatywę już w najbliższy weekend.

W sobotę w Supersamie w godzinach 12:00 – 18:00 w Strefie SuperFan odbęda się Warsztaty Wielkanocne, gdzie każdy będzie mógł przygotować piękne, wielkanocne ozdoby. Czekają na Was też wielkanocne zagadki, ramka do robienia śmiesznych zdjęć, animacje i zabawy ruchowe. Cały czas będzie trwać zbiórka w ramach akcji „Katowickie Kilometry Dobra”.

Kwestujących wolontariuszy będzie można spotkać także podczas niedzielnego meczu w Spodku, pomiędzy siatkarskimi ekipami GKS Katowice oraz Jastrzębski Węgiel. Podczas meczu zapraszamy również do strefy Kilometrów Dobra – przy samym boisku siatkarskim – gdzie każdy będzie mógł dokleić swoje metry lub centymetry dobra oraz zrobić zdjęcie na ściance ze sportowymi ambasadorami akcji. Początek spotkania o godz. 14.45.

Dodatkowo w  najbliższą niedzielę w godz. 10.00 – 19.00 na terenie Silesia City Center odbędzie się Wielkanocna Loteria Fantowa. Kupując los za symboliczne 5 zł, każdy będzie miał szansę wygrać atrakcyjne – ufundowane przez sklepy z SCC – nagrody: walizka PUCCINI, bielizna i galanteria GATTA, vouchery na makijaż w CLINIQUE, kubki, breloki, kosmetyczki czy słuchawki BENETTON, kubki termiczne C&A, zestawy edukacyjne, zabawki i inne ciekawe fanty. Na uczestników Loterii czeka 1800 losów i aż 300 nagród do wygrania!!!

Jeśli nie możesz pojawić się na żadnym z eventów, a mimo wszystko chcesz wesprzeć akcję – kliknij tutaj.