01.12.2021

Z ogromną radością informujemy, że tegoroczna Świąteczna Akcja Pomocy Dzieciom Uskrzydlamy 2021 właśnie ruszyła!

Równo o 17:00 tradycyjnie spotykamy się w bistro & cafe Krystynka wraca z Wiednia na wspólnym dekorowaniu pierniczków. Anielskie pierniczki są częścią kampanii świątecznej, w ramach której Stowarzyszenie zachęca do dzielenia się dobrem. Świąteczna akcja ma w tym wyjątkowym okresie zwrócić uwagę na potrzeby dzieci.

Wszyscy pragniemy przygotowywać się do Świąt w rodzinnej atmosferze: wspólnie lepić pierogi czy zdobić pierniki. I właśnie tu, w Domu Aniołów Stróżów dzieci mogą poczuć magię świąt. Wspólnie ubieramy choinkę, przygotowujemy świąteczne potrawy, pieczemy pierniki, razem nakrywamy do stołu i śpiewamy kolędy, a dzieci otrzymują wymarzone prezenty

– mówi Monika Bajka z Domu Aniołów Stróżów.

Ozdobione słodkości trafią do kilkudziesięciu kawiarni, restauracji i knajpek w Katowicach. Każdy, kto odwiedzi te miejsca, będzie mógł wesprzeć podopiecznych Domu Aniołów Stróżów – wrzucić datek do puszki i odebrać pysznego pierniczka. Co jeszcze przed nami? Kiermasze i Jarmark na Nikiszu, sprzedaż charytatywnego kalendarza w Empiku… Zobacz więcej i dołącz do nas! Bądźmy razem w te Święta.