14.09.2021

Z ogromną radością informujemy, że Pan Marek Śliboda, Prezes Zarządu Marco sp. z o.o. wyróżniony został Złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego podczas Gali zorganizowanej przez Regionalną Izbę Przemysłowo – Handlową w Gliwicach. Jesteśmy dumni i cieszymy się, że od ponad 6 lat jesteście z nami jako 1 z kilku kluczowych partnerów Domu Aniołów Stróżów – członek programu Liga Patronów i mocno trzymamy kciuki za dalszy rozwój!

Ludzi, którzy otrzymują tego typu wyróżnienia charakteryzuje kilka cech: mają ogromne pokłady motywacji od wewnątrz, a nie od zewnątrz, są ambitni, pracowici, konsekwentni i niezwykle wytrwali, są bardziej koneserami pracy i rozwoju, niż koneserami życia, rozrywki i świętego spokoju, żyją nie dla siebie, a przede wszystkim dla innych. Życzę wszystkim jak najwięcej pozytywnych intencji, ambicji, pasji i zaangażowania

– tak swoje wystąpienie na Gali podsumował Pan Marek.

To wspaniałe, że kolejny raz został doceniony i nagrodzony wkład naszego wieloletniego partnera w rozwój i aktywizację społeczności lokalnej. Z całego serca gratulujemy i cieszymy się, że wraz z Aniołami pomagacie dzieciom nieprzerwanie od tylu lat!

Zdjęcia 📷 autorstwa Pana Michała Buksy.