31.01.2023

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat!

– Janusz Korczak

Nie każde dziecko ma szczęśliwe dzieciństwo. Możesz to zmienić! Przekaż 1,5% na pomoc dzieciom z Domu Aniołów Stróżów i wspólnie zmieńmy ich świat na lepsze. To nic nie kosztuje, a potrafi zmienić tak wiele!

Aż 1/4 Polaków nie przekazuje swojego 1,5% żadnej organizacji, co oznacza, że w ten sposób co roku wiele funduszy, które mogłyby zostać przeznaczone na pomoc dzieciom – takim jak podopieczni Domu Aniołów Stróżów – po prostu przepada… Czas to zmienić i wybrać tak, aby pieniądze trafiły w dobre ręce i przyniosły prawdziwą zmianę. Warto też pomagać lokalnie – zadbać o ten najbliższy, otaczający nas świat. Wszyscy mamy na to wpływ!

Wyzwania oraz potrzeby, jakie mają dzieci są ogromne. Są objęte opieką specjalisty, terapeuty. Mamy dzieci w wieku przedszkolnym, które uczymy podstaw i dzieci starsze, którym pomagamy w codzienności, rozwiązujemy ich poważne problemy życiowe, wspieramy w edukacji i inspirujemy. 1,5% ma dla naszej działalności i dla dzieci, którymi się opiekujemy bardzo duże znaczenie.

Jak przekazać 1,5% podatku dla Aniołów?

Pobierz bezpieczny, darmowy program Pitax.pl lub rozlicz się online wpisując w celu numer KRS 0000009221.

Dziękujemy!