21.08.2018

Serdecznie zapraszamy na Piknik Integracyjny dla Społeczności Lokalnej w Sosnowcu-Juliuszu. Piknik odbędzie się w piątek, 24 sierpnia, o godz. 16.00 na na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 36.

Podczas pikniku zostanie rozegrany Turniej o Puchar Anielskiego Lata 2018 w piłce nożnej. W zawodach wezmą udział drużyny zawiązane w czasie całego tygodnia piłkarskiego Anielskiego Lata, podczas treningów prowadzonych w ramach działalności placówek stowarzyszenia w: Sosnowca-Juliuszu, Chorzowie-Centrum, Chorzowie-Batorym i Katowicach-Załężu.

Zapraszamy do kibicowania!

Wygrana drużyna rozegra mecz towarzyski z reprezentacją dorosłych (i prawie dorosłych): rodziców, wolontariuszy, pracowników… – Jeśli ktoś z Państwa chciałby przyłączyć się do tej drużyny, zapraszam do kontaktu – mówi Helena Ząbczyńska, kierownik placówki wsparcia dziennego z elementami pracy ulicznej w Sosnowcu-Juliuszu.

W programie także strefa mundialowych gier i zabaw, malowanie na folii, kolorowanki, bańki mydlane. Poza tym lemoniada, kurtyna wodna, napoje i owocowe przekąski. Szczegóły oraz dane kontaktowe można znaleźć na załączonym plakacie tutaj.