09.01.2023

Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent?

Jak co roku od wielu lat, nasi przyjaciele z Poszetki, wspaniałej katowickiej manufaktury, włączają się w pomoc naszym podopiecznym. W tym roku przygotowali dla Ciebie wspaniałą propozycję.

Wybierając poszetkę „Święta Rodzina w otoczeniu Aniołków” autorstwa mistrza Jacoba Jordaensa zyskasz nie tylko wspaniały, elegancki dodatek do garderoby bądź obdarujesz bliską Ci osobę, ale także pomożesz dzieciom, które potrzebują wsparcia w codzienności. Całkowity dochód ze sprzedaży poszetki przeznaczony zostanie na zapewnienie opieki dla dzieci z Domu Aniołów Stróżów.

  • skład: 100% angielski jedwab
  • wymiary: 40 x 40 cm
  • ręcznie rolowane brzegi

Ten obraz „chodził” za nami od kilku lat i anielska tematyka idealnie odnosi się do obdarowanych – czyli Domu Aniołów Stróżów. Niniejsza poszetka (dochód z jej sprzedaży) to nasza mała cegiełka, wsparcie dla tej inicjatywy.

– tak ten wyjątkowy wzór, który pomaga nieść dobro opisuje Poszetka.

Poszetkę można kupić tutaj.

Ekipie Poszetki dziękujemy za piękną inicjatywę. Od lat wspieracie Anioły – wiemy, że zawsze możemy na Was liczyć!


Ps. Pomagać można na wiele sposobów. Za pośrednictwem prostego formularza darowizny na naszej stronie internetowej możesz dołożyć swoją cegiełkę do codziennej pomocy ponad 600 dzieciom z trudnych, poprzemysłowych środowisk. Chcesz pomóc? Kliknij tutaj.