05.09.2017

Wakacje 2017 już za Nami!
W tym roku, jak zawsze chętnie dołączyliście do naszych zabaw i aktywności w Katowicach i Chorzowie podczas Anielskiego Lata.

Wakacje to jednak, także czas letnich obozów dla naszych podopiecznych. Przy organizacji wyjazdów zawsze staramy się zadbać o wypoczynek, atrakcje oraz możliwości rozwoju pasji wśród dzieciaków. I tak oto w tym roku dzięki zaangażowaniu darczyńców udało Nam się wysłać dzieciaki i młodzież na kilka różnych obozów, często odpowiadających ich zainteresowaniom.

7 dziewcząt było wyjechało na obóz rekreacyjno – taneczny do Dąbek, Julia interesująca się akrobatyką rozwijała swoje umiejętności na koloniach w Gdynii, chłopcy z anielskiej drużyny piłkarskiej szkolili się w Podlesicach. grupa starszaków odpoczywała w stanicy harcerskiej w Ustroniu, a młodszaki w Zarzeczu.

Za wsparcie i pomoc w sfinansowaniu obozów dziękujemy: Gazecie Wyborczej Katowice, LR Global Kids Fund, Nexteer Automotives, MOPS Katowice, CEMEX, Fiat Chrysler Automobiles Poland, Magneti Marelli, Annmedia,  pani Katarzynie Podsiadło, pani Beacie Twardowskiej oraz Fundacji Katowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

Zdjęcia z obozów letnich 2017 możecie zobaczyć tutaj.