21.11.2021

Każde dziecko przed Wigilią pisze list do Aniołka, w którym prosi o spełnienie swoich marzeń… Czasem to wyśniona lalka albo samochodzik, czasem książeczka czy tablet do oglądania bajek. Ale są też dzieci, które marzą o przyjaźni, trosce, zrozumieniu. O codziennej rozmowie z kimś bliskim i szczęśliwej rodzinie.

Poznaj historię Ani.

Dom Aniołów Stróżów to miejsce wyjątkowe. Wyjątkowe dla dzieci, które do nas przychodzą. Wspólne spędzanie czasu, lepienie pierogów i przygotowywanie świątecznych potraw, kolędowanie na cały głos i obecność – tak wyglądają Święta w Domu Aniołów Stróżów. Przez cały rok, nie tylko w czasie Świąt, dzieci otrzymują tutaj codzienną pomoc. W myśl zasady: ,,lepiej dać komuś wędkę niż rybę” edukujemy, wspieramy i dajemy dzieciom szansę na lepszą przyszłość.

To miejsca, w których dzieci dostają ciepło, troskę, bezpieczeństwo, opiekę i zrozumienie. To tu poznają świat, uczą się, wyjeżdżają na wymarzone wakacje, zawierają przyjaźnie, mogą zobaczyć, że w czymś są dobre. Tu mogą się rozwijać stając się szczęśliwymi dziećmi, a w przyszłości – odpowiedzialnymi i samodzielnymi, szczęśliwymi dorosłymi

– wyjaśnia Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”.

By móc każdego dnia nieść pomoc ponad 600 dzieciom, potrzebne jest wsparcie finansowe… Każda złotówka ma znaczenie, bo pozwala rozwijać działalność i pomagać tym, którzy bardzo często nie potrafią sami o pomoc poprosić lub nawet nie zdają sobie sprawy z tego, że jej potrzebują.

Przyłącz się do akcji, odpowiedz na list i podaruj dzieciom radość na Święta.

 

 


W działaniach wspiera nas Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia, która została Partnerem Głównym kampanii. Partnerem akcji jest także Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna. W działaniach PR wokół kampanii pomaga nam agencja 38 Content Communication, a spot nie mógłby powstać bez wsparcia profesjonalnej ekipy filmowej – Kamila Litwinowicza i Marka Galicy.