14.03.2017

W tym roku już po raz kolejny organizujemy kampanię, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do przekazania 1% podatku na rzecz naszego Stowarzyszenia. Aby nasza akcja była maksymalnie skuteczna musimy dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców. Dlatego bezcenna jest pomoc osób dobrej woli. Zostańcie partnerami Domu Aniołów Stróżów i przekazujcie innym informacje o nas i naszej kampanii.
W ubiegłym roku wsparło nas ponad 80 firm, instytucji, punktów usługowych i osób prywatnych, a nasze plakaty zawisły w 40 miejscach.

Od lat jednym z największych partnerów aniołowej akcji jest Górnośląskie Towarzystw Lotnicze S.A. Tuż przy parkingu każdy korzystający z usług pyrzowickiego airportu może zauważyć piękny bilboard promujący Kampanię 1% dla Aniołów.

Tylko w styczniu i w lutym przez nasze lotnisko przewinęło się blisko 400 tysięcy pasażerów. Wierzę, że wielu zwróciło uwagę na apel Domu Aniołów Stróżów i efekt będzie dla was zauważalny. Zawsze chętnie wspieramy takie inicjatywypowiedział Cezary Orzech Rzecznik Prasowy Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego S.A.

Aby zostać Partnerem akcji wystarczy tylko:

  • skontaktować się z nami: telefonicznie – 32 2517533 lub mailowo – anioly@anioly24.pl lub mrogoz@anioly24.pl
  • ustalić szczegóły współpracy
  • wszystkie materiały możemy przygotować i dostarczyć Wam we wskazane miejsce.

Jak nam pomóc w kampanii znajdziecie w tym krótkim spocie informacyjnym.

Już teraz pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy wspierają nas w pozyskaniu 1% podatku dla naszych podopiecznych. To dla nas niezwykle istotne wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli m.in. w dalszym ciągu prowadzić Socjoterapeutyczny Klub Młodzieżowy.