13.12.2022

Już w czwartek 15 grudnia o godz. 19:00 w Mieście Ogrodów w Katowicach na placu Sejmu Śląskiego 2 odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert charytatywny Randy Crawford symfonicznie, na który z serca chcielibyśmy Cię zaprosić!

W przedświątecznym okresie proponujemy zatrzymać się na chwilę w codziennej gonitwie i spędzić chwilę przy dźwiękach utworów popularnej amerykańskiej wokalistki Randy Crawford w aranżacji na orkiestrę symfoniczną i sekcję jazzową. Zagrają dla Was młodzi muzycy z Ukrainy z Młodzieżowej Akademickiej Orkiestry Symfonicznej Ukrainy „Słobożański”.

Więcej informacji o wyjątkowym koncercie w Mieście Ogrodów znajdziesz tutaj.

Udział w koncercie jest bezpłatny, jednak przed i po wydarzeniu prowadzona będzie przez naszych podopiecznych i wolontariuszy świąteczna zbiórka. Serdecznie zachęcamy Cię do dorzucenia swojej cegiełki – wolnego datku – do Aniołowej puszki. Tak zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz codziennej pomocy dzieciom z trudnych środowisk, podopiecznym Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży „Dom Aniołów Stróżów”. Jeśli nie możesz być z nami w tym dniu, prosimy przekaż świąteczną darowiznę przez naszą stronę www, przy pomocy prostego formularza online – www.anioly24.pl/wigilia-2022.