15.02.2023

Już za miesiąc odbędzie się tegoroczna edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami! Wciąż można zakupić swój bilet – cegiełkę tutaj i wspólnie kibicować w pięknym celu pomocy dzieciom z trudnych środowisk, którymi na co dzień opiekuje się Dom Aniołów Stróżów.

Z dumą ogłaszamy, że podobnie jak w ubiegłym roku Miasto Katowice jest Współgospodarzem tego wyjątkowego wydarzenia, a Pan Prezydent Marcin Krupa objął mecz Patronatem Honorowym.

W Katowicach Dom Aniołów Stróżów działa od samego początku swojego istnienia – a to już 30 lat. Wszystko zaczęło się w okolicach dworca kolejowego, gdzie na ulicach docieraliśmy do kolejnych potrzebujących oparcia dzieci i młodzieży.  Tak powstała pierwsza placówka podwórkowa, a następnie pierwszy Dom. To ważne, że działając nieprzerwanie od 30 lat na rzecz mieszkańców Katowic – szczególnie tych potrzebujących wsparcia najmłodszych, możemy liczyć na pomoc ze strony Miasta Katowice, które dofinansowuje nasze placówki oraz włącza się w organizowane przez Dom Aniołów Stróżów akcje – takie jak Mecz – mające na celu zbiórkę funduszy na zapewnienie codziennej opieki dzieciom.

Kup swój bilet na Mecz, kibicuj z nami i pomagaj dzieciom!