11.12.2023

Ze wsparciem Aniołowych przyjaciół możemy dotrzeć do Ciebie i wielu mieszkańców Metropolii z informacją o świątecznej akcji i wspólnie pomagać potrzebującym dzieciom.

Cieszymy się, że Górnośląsko – Zagłębiowska Metropolia jako Partner Główny wspiera świąteczne kampanie od samego początku. Razem niesiemy dobro w świat!

Metropolia to nie tylko wielkie liczby, ale także wielkie serca jej mieszkańców. Jednym z jej celów jest poprawa jakości życia społeczności oparta na zasadzie solidarności i tak jak Dom Aniołów Stróżów, niesienia pomocy wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

W tym szczególnym, świątecznym czasie nie możemy zapominać o najmłodszych, szczególnie tych dotkniętych różnymi trudnościami przez los. Każdy z Państwa może wesprzeć inicjatywę Aniołów i spełnić marzenia podopiecznych o prawdziwej Wigilii. Serdecznie do tego zachęcam i zapraszam

– podkreśla Pan Kazimierz Karolczak, Przewodniczący Zarządu Górnośląsko – Zagłębiowskiej Metropolii.

Dziś Metropolia łączy 41 miast i gmin o łącznej powierzchni 2,5 tys. km kw. oraz 2,3 mln. mieszkańców oraz 240 tys. firm, które działają na jej obszarze. To pierwsza i jedyna taka metropolia w Polsce.

Każdy może dołożyć swoją cegiełkę i pomóc dzieciom – wystarczy wypełnić prosty formularz na www.anioly24.pl/wigilia/.