19.12.2018

Do niedzieli, 23 grudnia, na portalu Allegro trwa charytatywna aukcja pakietu premium w ramach akcji „Cięcie i Zdjęcie”. Dochód z licytacji w całości zostanie przekazany na rzecz dzieciaków z Domu Aniołów Stróżów.
– Co wydarzy się, kiedy spotkają się ze sobą fryzjer, stylistka, kosmetolog i fotograf? Co więcej – zaprzyjaźnieni ze sobą, bo z niejednego pieca razem chleb jedli? Oprócz dobrej energii, zdarzyć się może z tego spotkania METAMORFOZA DLA ANIOŁÓW – tegoroczna odsłona corocznej akcji „Cięcie i Zdjęcie” wymyślonej przez nas i Artura przed trzema laty – czytamy na stronie Szabelka Natural Cut Team.

Licytacja to szansa na zdobycie pakietu, który zawiera:
👉 cięcie u Tomka oraz kolor w Szabelka Natural Cut Team,
👉 konsultację kosmetologa i zabieg dostosowany do potrzeb skóry w prowadzonym przez Małgorzatę Ordon, dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej, w Ordon Beauty Center,
👉 stylizację do sesji zdjęciowej pod okiem doświadczonej Tatiana Szczęch bądź – do wyboru – profesjonalną pomoc w doborze okularów,
👉 sesję zdjęciową u fotografa nad fotografy, czyli Artur Nyki. 

Cena wywoławcza to 600 zł – wartość pakietu jest rzeczywiście trzykrotnie wyższa.

Licytujemy do niedzieli, 23 grudnia, do wieczora, tak, żeby szczęśliwy zwycięzca zdążył z prezentem gwiazdkowym

UWAGA:
Termin realizacji poszczególnych usług ustalany będzie indywidualnie. Usługa do realizacji w okresie styczeń (nie wcześniej niż 7.01.) – luty 2019 r.

Szczegóły aukcji można znaleźć tutaj.

Fot.: Sylwester Smigielski