09.04.2019

12 kwietnia na antenie Polskiego Radia Katowice odbędzie się wielkanocna licytacja na rzecz Domu Aniołów Stróżów. To znakomita okazja do nabycia wyjątkowych i niebanalnych przedmiotów. Audycja potrwa od godz. 10:00 do godz. 14.00. Poprowadzi ją jak zawsze Wojciech Skowroński. Dzwoń pod nr tel. 32 205 10 22, licytuj i pomagaj anielskim dzieciakom!
– Cieszymy się, że po raz kolejny wspólnie z Polskim Radiem Katowice możemy zaprosić słuchaczy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Wszystkie otrzymane podczas aukcji datki w całości zostaną przeznaczone na wsparcie naszych podopiecznych oraz codzienną pomoc dzieciom w świetlicach i klubach. To okazja, aby nabyć niebanalną biżuterię, która na pewno będzie wspaniałym elementem wiosennych kreacji, wielkanocnego mazurka autorstwa aktorki Alżbety Lenskiej, a także świąteczne ozdoby, które upiększą każdy dom. Podczas naszego piątkowego spotkania będzie można licytować przedmioty, ale także zadzwonić  lub wysłać sms i po prostu zadeklarować dowolne wsparcie. Każdy, kto nam pomoże, otrzyma wiosenny, drewniany kwiat stworzony przez dzieci. Mamy nadzieję, że 12 kwietnia będą Państwo razem z nami. Będzie to świetna okazja, aby dowiedzieć się o naszych najnowszych inicjatywach, pomóc i poczuć już atmosferę świąt wielkanocnych – mówi Monika Bajka, prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów w Katowicach.

Podczas Wielkanocnej Charytatywnej Aukcji w Polskim Radiu Katowice będzie można wylicytować wyjątkową biżuterię podarowaną przez firmę Lilou oraz pracownię artystyczną Saffa, pysznego mazurka wypieczonego przez aktorkę Alżbetę Lenską oraz wyjątkowe ozdoby świąteczne przygotowane przez Zakład Karny w Zabrzu oraz naszą utalentowaną Przyjaciółkę Panią Anię.

Szczegółowy opis licytowanych przedmiotów:

1. Wisior z kolekcji SU-MIN złocony z białą porcelanową kulką od firmy Saffa. SU – MIN to kolekcja powstała przy współpracy z Bogdanem Kosakiem, który wykonuje korale z porcelanowej masy lejnej metodą odlewu w formie gipsowej. Każda jest unikatowa. Gładkie i lśniące porcelanowe kule Saffa zestawia on z matową i kanciastą skórą oraz twardym, kanciastym srebrem, tak aby podkreślić szlachetność i delikatność materiału jakim jest porcelana. Średnica kulki: 25mm długość łańcuszka: 80cm  Wykorzystane materiały: srebro złocone, porcelana. Biżuteria została wykonana ręcznie z wykorzystaniem technik złotniczych. Cena wywoławcza: 150 zł

2. Świąteczne ozdoby wykonane przez osadzonych w Zakładzie Karnym w Zabrzu. Ceramiczne pisanki oraz figurki kur wykonane zostały podczas programów readaptacji i zajęć prowadzonych przez wychowawców. Zajęcia te są okazję do kształtowania prospołecznych postaw, rozwijania empatii, a także pomocy dzieciom z Domu Aniołów Stróżów. Cena wywoławcza: 100 zł.

3.  Świąteczne ozdoby.Przyozdobione wiklinowy wianek o śr. 25 cm oraz gniazdko o śr. 22 cm na pewno znajdą swoje miejsce w każdym domu i staną się pięknym elementem upiększającymi wnętrze na czas świąt Wielkanocnych. To ręcznie wykonane ozdoby, które stworzyła zaprzyjaźniona z Domem Aniołów Stróżów i florystka z zamiłowania Pani Ania. Cena wywoławcza 100 zł

4. Zarejestrowane i zastrzeżone w Urzędzie Patentowym. Wykonane na podstawie własnych oryginalnych projektów wiernych filozofii marki. Z myślą o ludziach, którzy cieszą się życiem, bawią trendami i przez modę wyrażają siebie. Produkty marki Lilou. Przedmiotem licytacji jest 2 cm pozłacany Anioł na klasycznym pozłacanym łańcuszku. Cena wywoławcza 150 zł.

5. Marka Lilou podarowała na aukcję także srebrnego Aniołkana czerwonym sznurku, który może być świetnym prezentem dla każdej osoby, która jest nam bliska. Cena wywoławcza: 50 zł.

6. Autorski wypiek Alżbety Lenskiej. Aktorka znana m.in. w seriali „Kryminalni” oraz „Pierwsza miłość”. Jako prezenterka miała okazję prowadzić programy – w tym kulinarny – w różnych stacjach telewizyjnych, między innymi TVN i TVP. Obecnie jest twarzą programu „Pozytywka” na antenie telewizji SuperPolsat. Prywatnie jest szczęśliwą żoną aktora Rafała Cieszyńskiego oraz mamą dwójki dzieci. Uwielbia gotowanie i… pieczenie, najchętniej dla dużej liczby osób, bo stosuje zasadę otwartego domu i uwielbia gości. Cena wywoławcza 100 zł.

Telefon do studia 32 205 10 22. SMS z deklarowaną kwotą można przesłać na nr 515 297 458, po audycji będziemy się z Państwem kontaktować w celu dalszych instrukcji.

Wszystkie przelewy prosimy kierować na konto: ING Bank Śląski o/Katowice: 36 1050 1214 1000 0022 4957 0207 w tytule przelewu wpisując: Akcja Wielkanocna Radio Katowice.

Z regulaminem Wielkanocnej Aukcji w Radiu Katowice można zapoznać się tutaj . Wykaz nagród znajduje się tutaj.

[print_gllr id=5913]