08.03.2023

Cieszymy się, że nasi przyjaciele z Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ponownie dołączyli do Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami jako jeden z Partnerów Głównych tego magicznego wydarzenia.

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest liderem wśród polskich specjalnych stref ekonomicznych i działa już prawie tak długo jak Dom Aniołów Stróżów – a dokładnie od 27 lat. Jej działania koncentrują się na rozwoju gospodarki społeczności lokalnych związanych z działalnością poszczególnych podstref w obrębie woj. śląskiego oraz części woj. opolskiego – łącznie około 1,6 tysiąca hektarów powierzchni. Dzięki inwestycjom w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, region zyskał nowe miejsca pracy i nowoczesne zakłady produkcyjne, co przyczyniło się do jego rozwoju gospodarczego. KSSE jest uznawana za jedną z najważniejszych instytucji wpływających na rozwój biznesu w Polsce. KSSE po raz trzeci z rzędu jest najlepszą strefą ekonomiczną w Europie, a po raz pierwszy trzecią na świecie według ostatniego rankingu Financial Times.

Dziękujemy Wam za towarzyszenie Aniołom od wielu lat – dzięki inicjatywie Pana Prezesa Janusza Michałka KSSE regularnie włącza się w organizowane przez nas akcje mające na celu zbiórkę funduszy na codzienne wsparcie dla dzieci – wspólnie działaliśmy już w ramach społecznych świątecznych kampanii, razem biegaliśmy i jeździliśmy na rowerach, a teraz po raz drugi wspólnie zagramy w siatkówkę i koszykówkę. Wszystko po to, by każdego dnia móc zapewnić opiekę i bezpieczeństwo ponad 600 potrzebującym pomocy dzieciom z Domu Aniołów Stróżów.

Ps. Wciąż możesz kupić bilet na Mecz i dołożyć swoją cegiełkę do wsparcia dzieciaków. Kibicujmy razem!