18.09.2022

W Domu Aniołów Stróżów w Chorzowie – Batorym działa grupa taneczna A.C.O. Crew. Dziewczynki regularnie biorą udział w zajęciach, trenują i występują w ramach programu Anielskiej Akademii Rozwoju Talentów – to możliwe jedynie dzięki wsparciu naszych darczyńców. Nasze podopieczne zaangażowane są w każdy element występu, m.in. w wybór strojów na występ. Zespół trenuje z niezastąpioną Panią Anią Gogolok, która ma wielkie serce i indywidualne podejście do każdej dziewczynki. Więcej o zespole można przeczytać tutaj.

Cieszymy się z kolejnych sukcesów, które dziewczynki odnoszą. W ostatnim czasie poza wspaniałym występem w Spodku w czasie Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami, nasze podopieczne zatańczyły w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu w czasie Gali firmy LR Health & Beauty Polska, wieloletnich przyjaciół Aniołów (zobacz zdjęcia), a także na otwarciu Mistrzostw Kobiet w Squasha w Bażantowo Sport w Katowicach dzięki zaproszeniu Pani Moniki Wycykał (zobacz zdjęcia).

Każdy występ to duże emocje, ale również ogromna satysfakcja z pracy włożonej w treningi. Z całego serca dziękujemy za zaproszenie dziewczynek do udziału w w tych wyjątkowych wydarzeniach oraz za wspieranie Anielskiej Akademii Rozwoju Talentów. A naszym podopiecznym ogromnie gratulujemy kolejnych wspaniałych show!

Każdy taniec jest odkryciem nas samych.

– Martha Graham