06.12.2022

Wystartowała sprzedaż biletów na „Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami” w katowickim Spodku!

11 marca 2023 roku na parkiecie ponownie spotkają się aktorzy, piosenkarze, prezenterzy i sportowcy. Znani i lubiani zagrają w koszykówkę i siatkówkę, a całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na pomoc dzieciom.

Katowicki Spodek gościł największe gwiazdy światowych scen muzycznych oraz był areną historycznych sukcesów polskiego sportu, np. mistrzostwa świata siatkarzy w 2014 roku czy wicemistrzostwa wywalczonego kilka miesięcy temu. W marcu, w Spodku rozegrany zostanie mecz inny niż wszystkie, w którym wyjątkowo wynik nie będzie najważniejszy, bo przede wszystkim będzie się liczyć pomoc dzieciom. Mam nadzieję, że 11 marca Spodek ponownie odleci i wypełni się po brzegi kibicami – ludźmi o dobrych sercach. Dlatego już teraz zachęcam do zakupu biletów na to kosmiczne wydarzenie.

– powiedział Pan Marcin Krupa, prezydent Katowic.

Już za 3 miesiące dbędzie się druga katowicka edycja Legendarnego Kosmicznego Meczu z Aniołami, który ponownie zagości w Spodku. To wielkie sportowe show w wykonaniu znanych osobistości i moc atrakcji towarzyszących dla całej rodziny! Wydarzenie jest organizowane przez agencję Star Manager, która jest pomysłodawcą i organizatorem dwunastu edycji Legendarnego Kosmicznego Meczu. Współorganizatorem jest również katowickie Stowarzyszenie Dom Aniołów Stróżów, które od prawie 30 lat pomaga potrzebującym wsparcia najmłodszym. Partnerem wydarzenia jest miasto Katowice. Dzisiaj, list intencyjny na organizację wydarzenia w Katowicach podpisali: Monika Bajka – Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów, Marcin Krupa – prezydent Katowic i Piotr Sobik – właściciel agencji Star Manager, która wraz z Aniołami organizuje całą akcję.

Sprzedaż biletów – cegiełek na Legendarny Kosmiczny Mecz z Aniołami już wystartowała. Można je kupić na stronie www.legendarnykosmicznymecz.pl i na portalach biletowych.

To idealny pomysł na świąteczny prezent. Kupując bilety obdarujemy nie tylko bliską nam osobę, ale także dzieci z naszego Domu. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na codzienną pomoc. W naszym Stowarzyszeniu dziennie opiekujemy się ponad 100 dzieci. Przy rosnących cenach, w trudnym czasie – doświadczeni pandemią, a potem skutkami wojny w Ukrainie – to spore wyzwanie również finansowe. Środki ze sprzedaży biletów pozwolą nam nadal zapewniać bezpieczne miejsce dla maluchów i nastolatków ze Śląska i Zagłębia.

– wyjaśnia Monika Bajka, Prezes Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

W poprzednim spotkaniu w Spodku zagrali m.in.: Joanna Jędrzejczyk, Katarzyna Pakosińska, Mariusz Czerkawski, Cezary Trybański, Sebastian Karpiel-Bułecka, Zygmunt Chajzer, Piotr Małachowski, Jerzy Dudek oraz GieKSik.

Już dziś z serca zapraszamy Cię do udziału!