04.10.2023

Idzie lasem Pani Jesień
Jarzębinę w koszu niesie
Daj korali nam troszeczkę
Nawleczemy na niteczkę…

Dzięki ostatnim promieniom wrześniowego słońca mogliśmy rozwijać kreatywność poprzez obrysowywanie cieni i wyruszyć na poszukiwanie darów jesieni, by później ozdobić nimi prace plastyczne. I tak przedszkolaki wróciły do Aniołowego Domu z rączkami i kieszonkami pełnymi kasztanów, liści i jarzębiny.

W ramach grupowych zajęć edukacyjnych z cyklu Tauronkowa Eko Przedszkolandia, które możemy regularnie prowadzić dzięki otwartości TAURON Polska Energia S.A., przedszkolaki wykonały przepiękne laurki przedstawiające jesienną aurę oraz ulubione zwierzaki, wykorzystując do tego celu skarby jesieni znalezione w parku. Wybraliśmy się także do teatru na spektakl Doktor i jego zwierzęta. Po powrocie nie mogło zabraknąć jesiennych przysmaków – pysznych ciasteczek. Zobacz, jak wygląda jesień w przedszkolu.

Uwielbiamy wszelkie formy aktywności na zewnątrz! Ale coraz krótsze dni i chłodniejsze wieczory nie zostawiają wątpliwości: czas zadbać o przytulne miejsce do zabawy w środku.

W Domu Aniołów Stróżów w Sosnowcu – Juliuszu takiego miejsca brakuje 😔 Prosimy o wsparcie remontu, dzięki któremu przestrzeń do nauki i zabawy będzie przytulna, a zimowe wieczory mniej straszne: www.anioly24.pl/dom/