03.04.2023

Trwa czas rozliczeń podatkowych i każdy może zdecydować, do kogo trafi jego 1,5% podatku dochodowego. Prosimy pamiętaj o dzieciach z Domu Aniołów Stróżów i przekaż 1,5% podatku na codzienną działalność naszego Stowarzyszenia – KRS 0000009221. To nic nie kosztuje, a daje dzieciom realną nadzieję… Razem budujemy dla nich drugi, bezpieczny Dom!

Procedura przekazywania 1,5% podatku jest taka sama jak w poprzednich latach. Jedyna zmiana jest taka, że w rozliczeniach rocznych dochodów uzyskanych w 2022 roku możesz zadysponować większym (1,5%) niż dotąd (1%) procentem swojego podatku na rzecz Domu Aniołów Stróżów. Zmiana ta jest skutkiem wprowadzenia Polskiego Ładu, w następstwie czego została znacząco podwyższona kwota wolna od podatku oraz nastąpiło obniżenie stawki podatku PIT. Część podatników o niższych dochodach w ogóle nie będzie przekazywać dotychczasowego 1%, a wielu innych zapłaci niższy podatek, co wyraźnie wpłynie na zmniejszenie kwoty odpisanej na OPP. Stąd podniesienie skali pomocy do 1,5% podatku, co daje szanse na wyrównanie tych braków.

Nie każde dziecko ma szczęśliwe dzieciństwo. Zmień to. Przekaż 1,5% dla dzieci z Domu Aniołów Stróżów. Na naszej stronie internetowej możesz pobrać darmowy i bezpieczny program do rozliczeń bądź rozliczyć się online z programem PITAX.pl.

Chcę pomóc dzieciom!